Proč zvolit Icarauto?
Nejmodernější technologie Nejmodernější technologie
Používáme světovou špičku ve své třídě
Online rezervace On-line rezervace
Zarezervujte se do pneuservisu ihned a jednoduše
Přístup k práci Profesionální servis
Profesionální a rychlý servis je samozřejmostí
SMS upomínky SMS upomínky
O stavu rezervace Vás budeme informovat prostřednictvím sms
SMS upomínky Essox
Nově lze nakupovat na splátky. Pro více informací nás kontaktujte
Na provozovně můžete
platit kartou


Klimatizace

Klimatizace

Plníme, kontrolujeme, proplachujeme, opravujeme a dezinfikujeme všechny klimatizační systémy většiny výrobců osobních, VAN a nákladních vozidel plněných chladivem R134a. Servis provádíme na nejmodernějším přístroji zn. WAECO, který je jako jediný schválen pro tuto činnost koncernem ŠKODA, AUDI, VOLKSWAGEN, SEAT.

Vzhledem k tomu, že výrobci  vozidel udávají jako normální 10 – 15% únik chladiva za 1 rok, doporučujeme u všech vozidel vybavených klimatizací jednou ročně doplnit správné množství chladiva  a oleje do klimatizačního systému. Předejdete tím předčasnému poškození kompresoru klimatizace a zajistíte optimální chladící výkon Vašeho systému.

Dezinfekci výparníku a průduchů klimatizace se doporučuje provádět minimálně jednou za rok.

K dezinfekci používáme dva systémy od firmy WINS. První systém rozkládá ultrazvukem dezinfekční roztok na molekuly, které jsou ve formě jemné mlhoviny unášeny ventilačním systémem vozidla. Druhý systém využívá k dezinfekci interiéru ozón. Ve vozidle umístěná jednotka produkuje ozón, který následně prochází ventilačním systémem a likviduje všechny nežádoucí plísně a bakterie na výparníku klimatizace a vedení vzduchu.

Váš dotaz

Váš email: Váš telefon:
Váš dotaz:
opiště kód: