Proč zvolit Icarauto?
Nejmodernější technologie Nejmodernější technologie
Používáme světovou špičku ve své třídě
Online rezervace On-line rezervace
Zarezervujte se do pneuservisu ihned a jednoduše
Přístup k práci Profesionální servis
Profesionální a rychlý servis je samozřejmostí
SMS upomínky SMS upomínky
O stavu rezervace Vás budeme informovat prostřednictvím sms
SMS upomínky Essox
Nově lze nakupovat na splátky. Pro více informací nás kontaktujte

Váš partner v realitách
Na provozovně můžete
platit kartou


Klimatizace

Klimatizace

Plníme, kontrolujeme, proplachujeme, opravujeme a dezinfikujeme všechny klimatizační systémy většiny výrobců osobních, VAN a nákladních vozidel plněných chladivem R134a. Servis provádíme na nejmodernějším přístroji zn. WAECO, který je jako jediný schválen pro tuto činnost koncernem ŠKODA, AUDI, VOLKSWAGEN, SEAT.

Vzhledem k tomu, že výrobci  vozidel udávají jako normální 10 – 15% únik chladiva za 1 rok, doporučujeme u všech vozidel vybavených klimatizací jednou ročně doplnit správné množství chladiva  a oleje do klimatizačního systému. Předejdete tím předčasnému poškození kompresoru klimatizace a zajistíte optimální chladící výkon Vašeho systému.

Dezinfekci výparníku a průduchů klimatizace se doporučuje provádět minimálně jednou za rok.

K dezinfekci používáme dva systémy od firmy WINS. První systém rozkládá ultrazvukem dezinfekční roztok na molekuly, které jsou ve formě jemné mlhoviny unášeny ventilačním systémem vozidla. Druhý systém využívá k dezinfekci interiéru ozón. Ve vozidle umístěná jednotka produkuje ozón, který následně prochází ventilačním systémem a likviduje všechny nežádoucí plísně a bakterie na výparníku klimatizace a vedení vzduchu.

Váš dotaz

Váš email: Váš telefon:
Váš dotaz:
opiště kód: