Proč zvolit Icarauto?
Nejmodernější technologie Nejmodernější technologie
Používáme světovou špičku ve své třídě
Online rezervace On-line rezervace
Zarezervujte se do pneuservisu ihned a jednoduše
Přístup k práci Profesionální servis
Profesionální a rychlý servis je samozřejmostí
SMS upomínky SMS upomínky
O stavu rezervace Vás budeme informovat prostřednictvím sms
SMS upomínky Essox
Nově lze nakupovat na splátky. Pro více informací nás kontaktujte
Na provozovně můžete
platit kartou


Pneuservis - Praha 4

Pneuservis - Praha 4

PRODEJ PNEU A DISKŮ

V našem pneuservisu prodáváme disky a pneumatiky od většiny světově renomovaných výrobců. Nabízíme pneumatiky pro osobní vozy, dodávky, nákladní auta, motocykly, čtyřkolky a speciální stroje. Dodáváme také originální pneumatiky se specifikací pro Mercedes, BMW, Audi, Porsche, Ferarri,Volvo,Škoda, Bentley a Corvette. Skladem máme cca 3000 ks pneumatik na které jsme schopni poskytnout výhodné slevy v rozpětí 10–40 % z oficiálních cen výrobců.

TECHNOLOGIE

Jestliže marně sháníte pneuservis pro přezutí Vaší formule nebo snad máte na Vašem miláčkovi kola, která nechcete mít po výměně pneumatik poškozená, pak jste u nás v dobrých rukou. Vlastníme nejmodernější stroje od fy. JOHNBEAN a BEISSBARTH, na kterých přezouváme kola do průměru 30" a šířky 550 mm. Jako jediný pneuservis v ČR přezouváme kola na plně automatickém, bezkontaktním stroji QUADRIGA 1000. Jedná se o technologii, při níž se nepoužívá žádná demontážní páka a disk se upíná za středový otvor. Tímto se prakticky vyloučí jakákoli možnost poškození disku či pneumatiky nesprávnou manipulací. Na vyvažovačce BFH 1000 od firmy JOHNBEAN provádíme kompletní diagnostiku pneumatik a disků. Výhodou je možnost odhalení výrobních vad pneumatik, které mohou způsobovat nepříjemné vibrace i přes opakované základní vyvážení.  Přezouváme též kola dojezdová s technologií RFT, SSR, DSST, PAX, závodní slicky a motocyklová kola včetně dynamického vyvažování.

Naše technika Jaké používáme technické vybavení můžete vidět ZDE

 

HUŠTĚNÍ PNEUMATIK PLYNEM

Pro zákazníky, kteří používají ve svých pneumatikách plyn – dusík, nabízíme plnění včetně vakuování. Vlastníme plnicí stanici, která je díky režimu vakuování schopna dosáhnout  99 – 100% koncentraci dusíku, popř. směsného plynu, v pneumatice. Takto vysoká koncentrace je nezbytná pro maximální využití všech žádaných vlastností těchto plynů, zejména tlakové stálosti při vzrůstajících teplotách. Tato metoda je nesrovnatelná s běžným plněním z tlakové láhve, kdy v namontované pneumatice před huštěním zůstává cca 10 – 20 litrů vzduchu, který nelze odstranit. Vzhledem k tomu, že samotný vzduch obsahuje 70% dusíku, nezbývá, než tento 30% prostor maximálně využít s použitím moderní technologie huštění. Při nedodržení několika základních pravidel, jako např. použití nového ventilu, důkladná kontrola patky pneumatiky a dosedací plochy disku, se z této metody stane pouze nefunkční marketingový tah.

USKLADNĚNÍ PNEUMATIK

Většina našich zákazníků využívá možnost uskladnění sezónních kol v našem skladu. Tato služba nabízí zákazníkovi jak komfort, tak úsporu času při přezouvání. Demontovaná kola nebo samotné pneumatiky před uskladněním omyjeme od nečistot v myčce, označíme a uložíme ve skladu. Uskladněná kola lze vyzvednout kdykoliv během roku.

Novou službou pro firemní autoparky je dovoz připravených kol na Vaše parkoviště a jejich výměna. V tomto případě odpadá zdlouhavé rezervování termínů, zejména při přezouvání na zimní období.

Váš dotaz

Váš email: Váš telefon:
Váš dotaz:
opiště kód: