Proč zvolit Icarauto?
Nejmodernější technologie Nejmodernější technologie
Používáme světovou špičku ve své třídě
Online rezervace On-line rezervace
Zarezervujte se do pneuservisu ihned a jednoduše
Přístup k práci Profesionální servis
Profesionální a rychlý servis je samozřejmostí
SMS upomínky SMS upomínky
O stavu rezervace Vás budeme informovat prostřednictvím sms
SMS upomínky Essox
Nově lze nakupovat na splátky. Pro více informací nás kontaktujte
Na provozovně můžete
platit kartou


O firmě

O firmě

Základem naší činnosti byl od roku 1993  pronájem osobních vozidel a nákladní autodoprava, kterou dodnes provozujeme. K našemu vozovému parku jsme potřebovali odpovídající servisní zázemí včetně pneuservisu. Průběžně jsme investovali do nejmodernější pneuservisní technologie. V dnešní době vlastníme tu nejlepší technologii na světě, kterou nenaleznete ani ve značkových servisech většiny renomovaných značek. Naším hlavním zaměřením je pneuservis pro sportovní a luxusní vozy s atypickými a problematickými koly, která vyžadují  odpovídající technologii a zkušenosti. Vítáni jsou však u nás všichni motoristé, kteří očekávají perfektně odvedenou práci.

Vážení zákazníci, přátelé, kamarádi …

Hlavním posláním našeho pneuservisu je prodej a servis pneumatik. Na rozdíl od internetových obchodů nabízíme ke svým produktům také související služby, jako jsou montáže, demontáže pneumatik, vyvažování, opravy, sezónní uskladnění, odborné posouzení stavu používaných pneumatik, opravy disků, atd.

Tyto služby poskytujeme na špičkové úrovni; také zde platí úměra: čím vyšší kvalita, tím vyšší cena. Adekvátní služby mohou být poskytnuty pouze proškolenými a zkušenými odborníky, kteří ke své práci potřebují kvalitní nástroje a moderní, pravidelně servisovaná a kalibrovaná zařízení.

Kvůli nákladnosti těchto opatření jsou naše služby ohodnoceny relativně vyšší cenou, za to se však vyznačují špičkovou úrovní.

Zákazníkům, kteří u nás zakoupí nové pneumatiky, poskytujeme  10 - 40% slevu z oficiálních cen výrobců pro dané období. 

Odborný pneuservis může v odůvodněných případech odmítnout montáž zákazníkem dodaných pneumatik, např. z důvodu jejich pochybné kvality, nadměrné opotřebovanosti nebo starších DOT. Takové pneumatiky jsou v rozporu se správnou montáží a údržbou. Pneumatiky jsou jednou ze stěžejních součástí automobilu, a proto je zcela vyhovující stav disků i pneu na prvním místě.

Kvalifikovaný prodejce dobře zná vlastnosti pneumatik, které nabízí, i jejich správnou montáž, což mu umožňuje udržet kvalitu služeb na stabilní úrovni. Na druhou stranu použití neznámých pneumatik představuje při montáži nejen zvýšené úsilí, ale také jisté riziko, což se může negativně odrazit v ceně služby.

Při montáži pneu neznámého původu je nutné provést důkladnou kontrolu popisů, tzn. nosnost, index rychlosti, homologaci, nebo zda jednotlivé pneu nenesou znaky poškození. Zpravidla se jedná o patku, bočnici a běhoun pneumatiky. Nejčastější vadou u pneumatik zakoupených v internetových obchodech je zlomení patního lana, ke kterému dojde při nadměrném stažení pneumatik k sobě pro přepravní službu, dále rozdílná nebo stará DOT, šarže výroby jednotlivých pneu. Přestože tito prodejci uvádí, že mají „miliardy“ pneumatik vždy skladem, tak zpravidla nejsou schopni garantovat při objednávce tyto základní vlastnosti. Další možnou a častou vadou je ovalita pneumatik. Tato vada je běžná u všech výrobců a nehraje zde žádnou roli pořizovací cena ani značka pneumatiky. V praxi to znamená, že tato pneumatika přes opakované vyvážení způsobuje vibrace do vozidla. Někteří méně fundovaní pracovníci zákazníkům tvrdí, že to kolo prostě nejde vyvážit. Omyl – dynamicky vyvážit se dá jakkoliv poškozené kolo, avšak k bezproblémovému fungování kola na vozidle je důležitý absolutně kruhový tvar (nepoškozený disk a přesná pneu), neboť při vyvažování nejsme schopni odstranit obvodovou nebo podélnou házivost, ale pouze hmotnostní nevývažky. Tato neblahá vlastnost se projeví až při vyvažování kola, ze zkušenosti víme, že touto vadou trpí každá patnáctá pneumatika. Tuto vadu řešíme okamžitou reklamací a výměnou konkrétní pneumatiky. 

 Zákazník internetového obchodu se po zjištění této vady v pneuservisu musí rozhodnout, zda bude mít z vozidla po několik desítek tisíc kilometrů masážní salón nebo zda se vydá na „reklamační kolečko“, a to zejména v zimním období, kdy jde o čas.

Po namontování nese náš servis garanci za nepoškození pneu montáží. Tyto operace prodlužují délku a náročnost servisního úkonu, což se promítá v ceně služby; sazbu za tuto tzv. bezpečnostní prohlídkou pneumatik naleznete v našem ceníku, týká se pouze nových donesených pneumatik, které nebyly zakoupeny přímo u nás.  Pneumatiky, které již byly používány na vozidle kontrolujeme samozřejmě zdarma.

Věřím, že budete s našimi službami spokojeni a budete je nadále využívat v plném rozsahu.

Váš dotaz

Váš email: Váš telefon:
Váš dotaz:
opiště kód: